تعیین تکلیف کالاهای متروکه و غلات رسوبی در بنادر مازندران – پایگاه خبری اخبار گمرکیدر پی رسوب غلات و انباشت کالای متروکه مدیرکل بازرسی و ناظر گمرکات مازندران از انبارهای بندر فریدونکنار ونوشهر بازدید کردند.

کد خبر:
۱۱۰۱۴۰۳۲۳۱

زمان انتشار:
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ – ۰۹:۵۵ قبل از ظهر

23 بازدید

به گزارش روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات مازندران، در بازدید از بندر فریدونکنار امیر جمشیدی ناظر گمرکات مازندران،توضیحاتی  از ظرفیت‌ها و انبار‌های نگهداری کالاهای اساسی، روند ورود و خروج این کالاها ارائه دادند.

براساس این گزارش، در  بازدید مدیرکل بازرسی استان از بندر نوشهر ،حمیدرضا پورمحمد معاون فنی گمرکات استان مازندران ، آخرین وضعیت کالاهای اساسی در گمرکات استان مازندران و راه کارهای تسریع در روند خروج این نوع کالاهای اساسی به منظور پاسخ گویی به نیاز مقاصد مصرف را تشریح کرد.

این گزارش می افزایدتعیین تکلیف غلات رسوب شده به میزان ۸هزار و ۵۰۰ تن طی مهلت قانونی، در بندر فریدونکنار و همچنین پیگیری سریع تر و تعیین تکلیف ۱۲هزار و ۵۰۰ تن کالاهای متروکه در بندر نوشهر نیز در دستور کار قرار گرفت.

هیات همراه علی گرمه‌ای مدیرکل بازرسی استان مازندران ناظر گمرکات مازندران و مدیر گمرک فریدونکنار و معاون فنی گمرک نوشهر و مدیران  کل مرتبط اجرایی  نیز حضور داشتند

نوشته شده توسط:منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *