کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر توسط مأموران گمرک/ توقیف ۳۰ دستگاه تانکر کامیون و کشنده توسط مأموران گمرک به اتهام حمل مواد مخدر


مأموران گمرک طی سال گذشته موفق شدند در چندین عملیات مختلف با وارد کردن ضربه به بنیان قاچاقچیان کلان مواد مخدر، بیش از ۷ هزار میلیارد ریال انواع مواد مخدر کشف و ضبط کنند.

کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر توسط مأموران گمرک/ توقیف ۳۰ دستگاه تانکر کامیون و کشنده توسط مأموران گمرک به اتهام حمل مواد مخدر

مأموران گمرک در یکسال گذشته بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند .

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، مأموران گمرک طی سال گذشته موفق شدند در چندین عملیات مختلف با وارد کردن ضربه به بنیان قاچاقچیان کلان مواد مخدر بیش از ۷ هزار میلیارد ریال انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.

اقدامات گمرک در حوزه مبارزه با مواد مخدر عمدتا در حوزه کشف جاسازی های حرفه ای در داخل انواع تانکرها و کامیون ها است که با اقدامات بعمل آمده تعداد ۱۰۱ نفر از سرکرده های قاچاقچیان مواد مخدر بازداشت و به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند که این افراد سرنخ باندها و شبکه های بین المللی بوده اند .

بنابراین گزارش ؛ اقدامات جدید گمرک در حوزه تجهیز گمرکات به دستگاه های کنترلی پیشرفته و مربیان و سگ های مواد یاب منجر به کشف و ضبط بیش از ۵ هزار و ۳۳۷ کیلو گرم انواع مواد مخدر توسط مأموران گمرک در سال گذشته بدون احتساب پیش سازها شده است .

منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *